• نحوه عملکرد رنگ: ترکیب منحصر به فرد مواد اولیه AURO AIRFRESH که در حضور نور بصورت کاتالیزور عمل میکند بدین صورت است که با تجزیه بو و آلودگی به عناصر تشکیل دهنده خنثی، هوا ا تصفیه می­کند. بیشترین تاثیر این فرآیند در اثر نور(خورشید یا لامپ) انجام می­شود.

این فرآیند از بین نرفته و در تمامی طول عمر رنگ ادامه دارد. وجود جریان مناسب هوا جهت تماس آلودگی فضا با سطح رنگ، باعث به حداکثر رسیدن کارایی محصول می­شود.

ویژگیها:

تصفیه کننده هوا

عدم ترک خوردن رنگ به مرور زمان بدلیل تنفس رنگ

عاری از ترکیبات شیمیایی فرار (بدلیل گیاهی بودن رنگ)( VOC FREE)

سطح پوشش 100%

دارای طیف رنگی

رنگ تصفیه کننده هوا بوی ناشی از دخانیات، طبخ غذا و مواد فرار متصاعد شده از اسباب و لوازم منزل، فرش و موکت را تجزیه میکند. تاثیر این پوشش جهت تجزیه میکروارگانیسمهای موجود در هوا نظیر باکتری و قارچ نیز به اثبات رسیده است.

درحال حاضر در بین محصولات موجود در بازار جهان AIRFRESH تنها محصولی است که کاملا طبیعی و فاقد آکریلیک بوده و خاصیت تجزیه آلودگی هوا را با کمک نور دارد. رنگدانه­ های موثر در فرآیند تجزیه، دی اکسید تیتانیوم غیر آلی بوده که با ساختار ویژه خود، سطح وسیعی را تشکیل می­دهد و ترکیبات آلی و مضر در هوا را تصفیه می­کند. تابش نور باعث فعال شدن رنگدانه شده و فضاهای خالی میان آنها ایجاد میکند.آلودگی ها درون این فضاهای خالی محبوس شده و تجزیه می­شوند.

رنگدانه­ های رنگ تصفیه کننده هوا فرار نبوده و در رنگ تا مادامی که پوشش دیوار یا سقف سالم است به فرآیند تجزیه آلودگی هوا ادامه می­دهند.

گواهینامه­ ها:

تاثیر کاتالیزوری رنگ تصفیه کننده هوا در حضور نور توسط موسسه فنی شیمی هانوفر آلمان آزمایش و تایید شده است.

همچنین موسسه ارزیابی و سنجش فنی شانگهای توان تجزیه فرمالدهید(یکی از خطرناکترین مواد سمی شیمیایی) برای نمونه را توسط این رنگ تصفیه کننده هوا آزمایش و تایید کرده است. نتایج نشان می­دهد که پس از گذشت دو ساعت 95% از فرمالدهید هوا توسط این رنگ تصفیه کننده هوا تجزیه شده است. این امر نشان دهنده توان بالای رنگ AIRFRESH در تجزیه آلودگی­ها است.

روش رنگ کاری بسیار ساده:

رنگ تصفیه کننده هوا AIRFRESH فاقد حلال بوده(VOC FREE) و بوی کمی دارد. دارای رنگ بندی و طیف کامل رنگی است. به دلیل گیاهی بودن، رنگ قلیایی است که باعث تاثیر هرچه بیشتر بر روی میکروارگانیسم­هایی نظیر ویروس­ها، باکتریها و قارچها می شود. این محصول را با قلم مو و غلتک می­توان بر روی دیوار و سقف اعمال کرد. رنگ تصفیه کننده هوا AIRFRESH را میتوان بر روی رنگ­های قدیمی زده شده بر دیوار و سقف اعمال کرد. 306-%d9%be%d8%b1%d8%a7%db%8c%d9%85%d8%b1-%d8%b1%d9%86%da%af-%d9%86%d9%85%d8%a7-jpg2

ارائه محصول در سطل­های 5 و 10 لیتری

گواهینامه ها

 

دسته بندی شده در:                

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رنگ تصفیه کننده هوا آرو 
 
ماده رنگ آرو