رنگ تصفیه کننده هوا AIRFRESH

  • نحوه عملکرد رنگ: ترکیب منحصر به فرد مواد اولیه AURO AIRFRESH که در حضور نور بصورت کاتالیزور عمل میکند بدین صورت است که با تجزیه بو و آلودگی به عناصر تشکیل دهنده خنثی، هوا را تصفیه می­کند. بیشترین تاثیر این فرآیند در اثر نور(خورشید یا لامپ) انجام می­شود.

این فرآیند از بین نرفته و در تمامی طول عمر رنگ ادامه دارد. وجود جریان مناسب هوا جهت تماس آلودگی فضا با سطح رنگ، باعث به حداکثر رسیدن کارایی محصول می­شود.

ویژگیها:

تصفیه کننده هوا

ضدعفونی کننده هوا(آنتی باکتریال)

عدم ترک خوردن رنگ به مرور زمان بدلیل تنفس رنگ

عاری از ترکیبات شیمیایی فرار (بدلیل گیاهی بودن رنگ)( VOC FREE)

سطح پوشش 100%

دارای طیف رنگی

پایه آب

رنگ تصفیه کننده هوا بوی ناشی از دخانیات، طبخ غذا و مواد فرار متصاعد شده از اسباب و لوازم منزل، فرش و موکت را تجزیه میکند. این محصول قادر به از بین بردن میکروارگانیسمهای موجود در هوا نظیر باکتری میباشد .

درحال حاضر در بین محصولات موجود در بازار جهان AIRFRESH تنها محصولی است که کاملا طبیعی و فاقد آکریلیک بوده و خاصیت تجزیه آلودگی هوا را با کمک نور دارد. رنگدانه­ های موثر در فرآیند تجزیه، دی اکسید تیتانیوم غیر آلی بوده که با ساختار ویژه خود، سطح وسیعی را تشکیل می­دهد و ترکیبات آلی و مضر در هوا را تصفیه می­کند. تابش نور باعث فعال شدن مولکولهای این کاتالیزور شده  و در ادامه با جذب مواد سمی و آلوده هوا و تجزیه آنها به مولکولهای CO2 و H2O هوای محل کار و زندگی شما را تصفیه میکند. این فرایند به دلیل خواص ویژه مولکولهای اکسید تیتانیوم برگشت پذیر بوده و رنگ زده شده بر دیوار و سقفها ، سالها هوای محل کار و زندگی شما را تصفیه میکند.

رنگدانه­ های رنگ تصفیه کننده هوا فرار نبوده و در رنگ تا مادامی که پوشش دیوار یا سقف سالم است به فرآیند تجزیه آلودگی هوا ادامه می­دهند.

گواهینامه­ ها:

تاثیر کاتالیزوری رنگ تصفیه کننده هوا در حضور نور توسط موسسه فنی شیمی هانوفر آلمان آزمایش و تایید شده است.

همچنین موسسه ارزیابی و سنجش فنی شانگهای توان تجزیه فرمالدهید(یکی از خطرناکترین مواد سمی شیمیایی) برای نمونه را توسط این رنگ تصفیه کننده هوا آزمایش و تایید کرده است. نتایج نشان می­دهد که پس از گذشت دو ساعت 95% از فرمالدهید هوا توسط این رنگ تصفیه کننده هوا تجزیه شده است. این امر نشان دهنده توان بالای رنگ AIRFRESH در تجزیه آلودگی­ها است.

روش رنگ کاری بسیار ساده:

رنگ تصفیه کننده هوا AIRFRESH فاقد حلال بوده(VOC FREE) و بوی کمی دارد. دارای رنگ بندی و طیف کامل رنگی است. به دلیل گیاهی بودن، رنگ قلیایی است که باعث تاثیر هرچه بیشتر بر روی میکروارگانیسم­هایی نظیر ویروس­ها، باکتریها و قارچها می شود. این محصول را با قلم مو و غلتک می­توان بر روی دیوار و سقف اعمال کرد. رنگ تصفیه کننده هوا AIRFRESH را میتوان بر روی رنگ­های قدیمی زده شده بر دیوار و سقف اعمال کرد.

ارائه محصول در سطل­های 5 و 10 لیتری

گواهینامه 1

گواهینامه 2

گواهینامه 3

کاتالوگ1

کاتالوگ2

کاتالوگ3

دستورالعمل

رنگ تصفیه کننده هوا آرو 
 
ماده رنگ آرو